Prístup k cenám a online nakupovaniu
Prehľad zakúpených položiek
Kontaktujte svojho obchodného zástupcu a úradníka
Vzdelávacie materiály
Novinky o priemyselných tesneniach
Informácie o nových produktoch a službách
Exkluzívne rady a tipy
Vyplňte Vaše kontaktné údaje, ozveme sa Vám čo najskôr.
Zavoláme vám vo vami zvolenom čase a poradíme vám, čo potrebujete.
Náš obchodný a technický zástupca príde do vašej spoločnosti na osobnú konzultáciu.
Prietok do 26 m³/h (433 l/min), výtlačná výška 12–154 m, motor 3–9,3 kW. Norylové difúzory, hriadeľ AISI 304. Pripojenie 2". Trojfázové 230/400 V a 400/690 V.
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Žiadne výsledky...
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Na sklade
Momentálne na sklade:
Čiastočne na sklade
Momentálne na sklade:
Na požiadanie
Momentálne na sklade:
- |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Momentálne na sklade:
Pri objednávke väčšieho množstva uvedieme dátum dodania.
Termín dodania upresníme
Väčšie množstvo na objednanie do dni
Na objednávku do dni
Momentálne na sklade:
Pri objednávke väčšieho množstva uvedieme dátum dodania.
Termín dodania upresníme
Väčšie množstvo na objednanie do dni
Na objednávku do dni
Momentálne na sklade:
Pri objednávke väčšieho množstva uvedieme dátum dodania.
Termín dodania upresníme
Väčšie množstvo na objednanie do dni
Na objednávku do dni
-
VAT 163 L je stredný model radu VAT s pripojením 2" na saní aj výtlaku a prietokom až 26 m³/h (433 l/min). Osem konfigurácií podľa počtu stupňov (2 až 9) pokrýva dopravnú výšku od 12 m po 154 m.
S motormi 3–9,3 kW je VAT 163 L výkonnejší než VAT 127 L a vhodný pre väčšie aplikácie jockey, stredne veľké tlakové stanice a doplnkové okruhy. Varianty L-2 až L-4 na 230/400 V, od L-5 vyššie na 400/690 V.
Sacie a výtlačné teleso z liatiny GG-25, obežné kolesá a difúzory z Norylu (GFN-2). Hriadeľ a plášť z AISI 304. Mechanická upchávka keramika/grafit. Protipríruby sú súčasťou dodávky. Hrdlá sú na rovnakej strane (na vyžiadanie v protiľahlom vyhotovení).
| Parameter | Hodnota |
|---|---|
| Modelový rad | VAT (SACI pumps) |
| Konfigurácie (varianty) | 163 L-2, L-3, L-4, L-5, L-6, L-7, L-8, L-9 |
| Pripojenie sania / výtlaku | závit 2" / 2" |
| Rozsah prietoku Q | 0–26 m³/h (0–433 l/min) |
| Rozsah dopravnej výšky H | 12–154 m (podľa počtu stupňov) |
| Výkon motora P2 | 3–9,3 kW (4–12,5 HP) |
| Napájanie | 230/400 V 3f (L-2 až L-4) · 400/690 V 3f (L-5 a vyššie) |
| Otáčky | 2 850 ot/min |
| Teplota čerpaného média | do 45 °C |
| Max. teplota okolia | 45 °C |
| Krytie motora | IP-55 |
| Izolačná trieda | F (155 °C) |
| Materiál obežných kolies a difúzorov | Noryl GFN-2 |
| Materiál hriadeľa a plášťa | nehrdzavejúca oceľ AISI 304 |
| Materiál sacieho/výtlačného telesa | liatina GG-25 |
| Mechanická upchávka | keramika/grafit |
| Protipríruby | súčasť dodávky |
| Variant | Q=0 | 6 | 8 | 10 | 12 | 14 | 16 | 18 | 20 | 22 | 24 | 26 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| L-2 | 35 | 32 | 31,5 | 30 | 28 | 27 | 25 | 23 | 19 | 15 | 12 | – |
| L-3 | 52 | 47 | 45 | 44 | 40 | 38 | 34 | 30 | 25 | 21 | 17 | – |
| L-4 | 68 | 63 | 61 | 59 | 57 | 54 | 50 | 45 | 40 | 34 | 29 | 21 |
| L-5 | 85 | 77,5 | 76 | 74 | 72 | 70 | 66 | 60 | 54 | 45 | 38 | 28 |
| L-6 | 102 | 93 | 91 | 90 | 86 | 81 | 76 | 70 | 64 | 54 | 46 | 35 |
| L-7 | 119 | 110 | 108 | 105 | 102 | 97 | 91 | 84 | 74 | 63 | 52 | 40 |
| L-8 | 136 | 123 | 119 | 116 | 112 | 107 | 103 | 96 | 85 | 76 | 64 | 51 |
| L-9 | 154 | 141 | 138 | 134 | 127 | 123 | 118 | 110 | 95 | 88 | 76 | 63 |
(Q v m³/h, H v metroch vodného stĺpca)
Štandardný maximálny prevádzkový výtlak a maximálne prevádzkové čerpané množstvo sú v grafe zvýraznené plnou čiarou.
VAT 163 L má väčšie pripojenie (2" oproti 1 1/2"), vyšší prietok (26 m³/h oproti 14 m³/h), väčšiu dopravnú výšku (154 m oproti 131 m) a výkonnejšie motory (3–9,3 kW oproti 1,5–4 kW). VAT 163 L zvoľte pre väčšie inštalácie s vyšším odberom.
Na čerpadlá VAT poskytujeme záruku 24 mesiacov.
| Funkcia | Hodnota | Jednotka |
|---|---|---|
|
DNA = vstup / sanie
|
50 | DN |
|
DNM = výstup / výtlak
|
50 | DN |
|
Rozsah prietoku Q
|
0 až 26 | m³/h |
|
Rozsah výtlaku H
|
12 až 154 | m |
|
Teplota čerpaného média
|
0 až 45 | °C |
Dokážeme vytvoriť dokonalé tesnenie podľa vašich potrieb vrátane neštandardných veľkostí.
© Pokorny industries s.r.o. 2026 - všetky práva vyhradené
Vytvorené servisdesign
Neviete, čo máte robiť?